Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Kam harruar fjalëkalimin

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Klea

Student në Shkollë të Mesme
 1. Ne menyre rastesore (sipas sekretares se universiterit ku jam une )

  • 0
 2. Hahaha. Une se fitova mjeksine.Jam i mendimit se nje mjek nuk vleresohet sa duhet .por kot ??!! Ska qene e sdo te jete kot .Fakti qe ti se kape sdo te thot qe eshte kot .por Nese ndjehesh mire duke menduar se eshte kot ..vazhdo

  • 0
 3. Shum dakord me kte anonimin me lart. Une hyra ne konvikt shteteror dhe se nuk kisha shoqe per shpi. Konvikti eshte si burg ..dhoma eshte shum e vogel.

  • 0
 4. 1/2/5/7/8/10 sepse kane numer te lart kuotash .por nuk perjashtoj as te tjerat

  • 1
 5. Hahaha. Nje farmacist di po aq dije sa nje doktor. Eshte per te ardhur keq qe farmacisti quhet shites

  • 1
 6. Uroj ta fitosh. Une gabimisht ne vend te farmacise hodha imazheri.por nuk prita .pasi me doli informatika ekonomike qe ne fazen e pare 😕

  • 0