Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Kam harruar fjalëkalimin

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Anonim

Student në Shkollë të Mesme
 1. Me duket se duhet te interesohesh te shkolla sepse nuk publikohen online... keshtu e kam lexuar diku kto dit...

  • 0
 2. Behet trk fakulteti i infermieris... e ke brenda per brenda spitaleve...

  • 0
 3. Un po hidhem ne sulm?! E keni pare veten apo jeni verbuar nga smira per suksesin e dikujt tjeter qe ka studiuar shume me shume se ju.... Nderkohe qe ju keni qene duke pare telefonin si te magjepsur une dhe ato qe e kane fituar mjekesine kemi qene duke studiuar. Por rezultatin e punes sone te palodhuLexo më shumë

  • 0
 4. Ju lutem kisha nje pyetje. A eshte i detyrueshem ai vertetimi i notave nga zyra arsimore per dokumentacionin e nevojshem per regjistrim ne universitet apo mjafton diploma dhe certifikata e notave e noterizuar???

  • 0
 5. Kjo nuk eshte e vertete. Fakti qe jeni xheloze pse nuk jeni shpallur ju fitues nuk do te thote ti ulni meritat vajzes qe ka bere postimin. Edhe une personalisht e kam kapur mjekesine dhe noten mesatare te gjimnazit e kam 10.0 dhe kam studiuar ne nje shkolle publike te Tiranes ku nuk njihja asnje. NuLexo më shumë

  • 0
 6. Edhe un jam fiks si ti. Me doli mjekesia dhe 6 dege te tjera: finance, administrim biznes, arkitekture, inxh ndertimi , infermieri dhe gazetari. Per 3 te tjerat qe skan dale nuk me prishin pune fare; madje as nuk i dua po qe se do dilnin, sepse me doli ajo qe une doja: MJEKESIA dhe keshtu qe jam shuLexo më shumë

  • 0
 7. Kjo eshte e vertete. Une gjithashtu e kam mesataren e gjimnazit te 3 viteve 10 .0 dhe gjimnazi eshte publik ne tr...

  • 0
 8. Ne fakt me kto renditje eshte e pamundur qe universitetet te kene kaq shume kuota.... Per nje info me te sakte shiko se sa kuota kan keto universitete dhe eshte e logjikshme qe aty duhet te jete vija e kuqe

  • 0