Regjistrohu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin. Të jesh pjesë e Portalit Studentor do të thotë të jesh gjithmonë i informuar për të rejat e fundit rreth arismit dhe rreth gjërave që të interesojnë si dhe të jesh gjithmonë i përgatitur.

Kyçu

Portali Studentor të ndihmon gjatë gjithë rrugëtimit tënd drejt dijes, që prej momentit që fillon gjimnazin, e deri në momenitn që përfundon me sukses universitetin.

Kam harruar fjalëkalimin

Harruat fjalëkalimin tuaj? Ju lutem vendosni email-in tuaj. Ju do të merni një link ku mund të rivendosni fjalëkalimin tuaj.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Ju duhet të kyçeni për të postuar.

Anonim

Student në Shkollë të Mesme
 1. Po patjeter qe i hedh vete deget ,edhe une vet i hodha .Seshte ndonje gje e veshtire futu tek kendi i maturantit.

  • -1
 2. Shpresoj shume qe te ndodhi ky ndryshim dhe te shkojne vetem ata qe e meritojne .Jo vetem tek deget e mjekesis por edhe tek vet mjekesia jam e bindur qe ka shume nga ata qe NUK e kane merituar.

  • 0
 3. Po nese meson sigurisht qe arrin mesatare te larte .Ne fakt duhet ta drejtosh nga vetja kete pyetje: "A do mundem une te arrij nje mesatare te larte ?",sepse kete e vendos vet studenti varet sa do studiosh tii.

  • 0
 4. Faleminderit per pergjigjen tuaj Arti .Ne fakt isha kurioze te dija me siguri nese do te kete dhe kete vit zhvendosje po brenda universitetit te mjekesise dhe jo atij te Zoja e Keshillit te Mire .Sepse farmacia me doli dhe nese do behen transferime kete vit atehere e paskam humbur kot shancin per teLexo më shumë

  • 0
 5. Per mendimin tim sigurisht qe teknik dentar .Farmacia per mua eshte vetem shites ilacesh.

  • 0