përgjigje ( 1 )

  1. Pershendetje,

    Shko ketu: https://www.portalistudentor.al/gjej-universitetin/

    Sheno mesataren tende dhe sistemi do te nxjerri cfare inxhinierish mund te kapesh. Nese nuk te nxjerr asnje inxhinieri atehere ke shanse qe te mos i kapesh dot. Megjithate, nuk duhet te bazohesh 100% te faqja e mesiperme pasi eshte vetem parashikim.

Lini një përgjigje