Per cfare keni menduar te vazhdoni?

pyetje

Ca keni menduar te vazhdoni ne shkolle te larte? Une dua deget e mjekesise po kam dal keq ne letersi dhe nuk e di nese do i kap dot apo jo 🙁

3 muaj 1 PĂ«rgjigja juaj 0

Lini një përgjigje