Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Libra financ, Uamd viti pare(blej)

Pershendetje , nese ndonje person disponon dhe kerkon te shesi(gjysem cmimi) librat e vitit 1

Fnc kontbl,uamd

Baza biznesi

Rajonizim ekonomik

Mikroekonomi

Matematik

Baza financ

Mjafton te komentoj..

koment ( 1 )

Lini një përgjigje

BEJ NJE PYETJE