Informatike-ekonomike

pyetje

pershendetje ..doja tju pyesja me nota provimi ekonomine dhe letersine 9.5 , mat 9.8 dhe gjuhen e huaj 8.6 mund ta kap informatike -ekonomike ne tirane ?  Dhe mesatarja e ktij viti 10 .. flm.nqs pergjigjeni

2 muaj 1 Përgjigja juaj 0

Përgjigja juaj ( 1 )

  1. Po, besoj se e kap pa problem. suksese.

Lini një përgjigje