Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Fakulteti I stomatollogjise

Pershendetje, a munt te me thoni se si do xhvillohet mesimi ne fakulltenin e stomatollogjise online apo ne auditor? 

koment ( 1 )

  1. Ne cdo universitet pa perjashtime do behen online.

Lini një përgjigje