Aplikim

pyetje

Pershendetje jam ne nje medyshje.Per deget e ekonomise cilin universitet privat me sygjeroni?Disa sygjerime prsh jane Metropoli ose akademia e biznesit po nuk e di akoma cfare te vendos.Nese keni ndonje informacion se cili universitet eshte me i mire ju lutem me informoni.

6 ditë 1 Përgjigja juaj 0

Përgjigja juaj ( 1 )

  1. Pershendetje,

    Listen e plote te universiteteve private e ke ketu: https://www.portalistudentor.al/lista-universiteteve/

    Personalisht, te rekomandoj Universitetin “Marin Barleti”, pasi eshte edhe universiteti ku une studioj dhe kualiteti i mesimit eshte shume i mire. Cmimi gjithashtu eshte teper i favorshem dhe ka nje shumellojshmeri bursash. Megjithate, vendimi final te perket ty!

Lini një përgjigje