image Njoftim! dërguar tani

Hej! Duket sikur ti nuk ke një llogari

Regjistrohu më poshtë për të përfituar nga gama e gjërë e shërbimeve që PortaliStudentor.al ofron!
Përfundojnë provimet me zgjedhje, Matura Shtetërore 2020
Mbështetur nga:
None

Përfundojnë provimet me zgjedhje, Matura Shtetërore 2020

Postimet e Vjetra
Lexohet për 1 minutë | 0 komente
June 18, 2020, 11:04 a.m.

Sapo ka përfunduar provimi me zgjedhje, i maturës shtetërore 2020. Provimi nisi në oren 10:00 dhe përfundoi në 12:30, pra zgjati 2 orë e gjysmë. Provimi kishte 60 pyetje.

Skemat e vlerësimit dhe notat

Skemat e vlerësimit do të dalin me shumë mundësi sot, ne do t’ju njoftojmë menjëherë pasi këto të fundit të dalin. [poll id="22702"] Notat e provimit të provimeve me zgjedhje për maturën shtetërore 2020 do të dalin shumë shpejtë sepse provimi korigjohet elektronikisht. Besojmë se notat do të dalin gjatë ditës së neserme. Ne do t’ju informojmë menjëherë sapo notat të dalin.


Komentet

Artikuj të ngjashëm

image
Programet e Reja Orientuese Matura Shteterore 2020
Lexo Tani
image
Provimet e Biologjise nder vite - Provimet e Matures
Lexo Tani
image
Mësoni gjuhën e programimit Python
Lexo Tani
image
Matura Shtetërore 2019 / Këtë vit një provim më pak për maturantët ndryshe nga vitet e tjera
Lexo Tani
Faqja Kryesore
Lajmet e Fundit
Shërbimet
Menu Kryesore