Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Aplikimi Universitar/ Del data kur maturantet mund te shkarkojne faturen per arketim

Sapo eshte mesuar data se kur maturantet do te mund te shkarkojne faturen per arketim ne menyre te tille qe t’i hapin rruge aplikimit te tyre universitar. UAlbania, njofton se diten e neserme (data 3 korrik), maturantet do te mund te shkarkojne faturen per arketim.

Per sa i perket dates se plotesimit te formularit A2, ju bejme me dije qe ende nuk eshte njoftuar nje date zyrtare, por sapo te njoftohet ne do t’ju lajmerojme.

Ju urojme suksese!

Lini një përgjigje