image Njoftim! dërguar tani

Hej! Duket sikur ti nuk ke një llogari

Regjistrohu më poshtë për të përfituar nga gama e gjërë e shërbimeve që PortaliStudentor.al ofron!
Kurs per Maturen Shteterore - Pergatitje per Maturen Shtete…
Mbështetur nga:
Kurs per Maturen Shteterore

Kurs per Maturen Shteterore - Pergatitje per Maturen Shteterore 2023

Postimet e Vjetra
Lexohet për 4 minutë | 0 komente
Feb. 14, 2021, 2:27 p.m.

Kurs Per Maturen Shteterore

Ne ju ofrojme Kurs per maturen shteterore te gjithe atyre maturanteve te cilet deshirojne te mesojne dhe te pervetesojne njohurite e tyre ne lende te tilla si kurs provimi i matematikes, ose kurs provimi i gjuhe letersise, ose kurs provimi i gjuhes se huaj per maturen shteterore 2023.

Cfare lendesh ofroni kurs per tu pergatitur per maturen shteterore?

Ne ofrojme Kurs per matematike matura, Kurs per gjuhe letersi matura, Kurs per gjuhe te huaj matura, ose Kurs per anglisht maturaNese ju interesoheni qe te mesoni dhe te pergatiteni me se miri per provimet tuaja te matures mund te na shkruani kurdohere!

Deshironi te beni nje kurs pergatitor per maturen shteterore, ose kurs pergatitor per maturant?

Kurs per maturen shteterore - Pergatitje per Maturen Shteterore

Kurs per maturen shteterore ne matematike, kurs ne letersi, kurs ne gjuhe, kurs ne gjuhe te huaj. Pergatitje totale per maturen shteterore 2023.[/caption]Provimet e Matures jane gjithnje nje sfide per te gjithe maturantet, por kohet e fundit kane qene edhe nje sfide me e madhe si pasoje e situates me semundjen qe ka rene ne gjithe boten. Neve ua bejme shume te thjeshte te mesuarin dhe pergatitjen tuaj per provimet e matures 2023. Ju mund te ndiqni kursin direkt pa asnje problem nga komoditeti i shtepise suaj, pa pasur nevoje te paraqiteni ne ndonje qender kursi ku edhe rrezikoni si pasoje e semundjes qe ka prekur gjithe boten.

Si mund te ndjek mesimin online?

Per te ndjekur mesimin online, e vetmja gje qe duhet te beni eshte te lidheni nepermjet nje programi specifik qe ne do t'ju japim (me shume mundesi Google Meet) dhe me pas mund te ndiqni mesimin online per kursin tuaj pergatitror per maturen shteterore pa asnje problem ose dicka extra nga ana juaj.

Kurse per maturen shteterore, si edhe kurse pergatitore per maturantet, gjithashtu edhe kurs ne lende specifike qe jane provime mature si matematika, letersia, gjuha, anglisht, gjuha e huaj, etj.

Deshironi te dilni me rezultate te kenaqshme ne provimet tuaja te matures? Ne ju mundesojme te beni kurs per maturen shteterore si edhe kurs per matematike maturakurs per gjuhe letersi maturakurs per gjuhe te huaj matura.

Mesimdhenia per keto kurse online, si funksionon?

Ne do te krijojme grupe te vogla me nga 3-4 persona per grup. Ne kete menyre ju do te keni mundesi qe te jeni te perqendruar 100% tek mesimi dhe t'i beni pyetje lehtesisht mesuesit tuaj. Ne grupin tone te studimit, te perbere nga 3-4 anetare, vemendja do te jete e kushtuar vetem tek ju te tre-katert e tek askush tjeter jashte atij grupi.

Po per t'u pergatitur per provimet e matures?

Patjeter qe ju do te keni mundesi qe te ndiqni nje kurs pergatitor per maturen shteterore. Ju do te mund ta beni kete shume thjeshte duke u bashkuar ne klasen virutale qe ne do te formojme. Mesuesit tane kane vite te tera eksperience ne dhenien mesim per pergatitje rreth Matures Shteterore, keshtu qe ju nuk do keni asnje problem per te mesuar si edhe per te patur nje pergatitje sa me te mire per provimet e matures shteterore 2023.

A eshte efektiv mesimi online? Kam degjuar shume gjera per keto kurse ndonjehere jo te mira

Keni pasiguri per kursin online, ose mendoni qe nuk eshte efektiv? Kontrolloni kete faqe ku thuhet qe sipas statistikave, te mesuarit online i ben studentet te mesojne 5 here me shume materiale se sa do te mesonin nepermjet kurseve tradicionale fytyre-me-fytyre. Eshte e vertete qe mesimi online mund te jete nje katrahure e vertete nese ai nuk behet sic duhet, por ne kemi ekspertizen dhe eksperiencen e nevojshme per ta bere kursin pikerisht ashtu sic ai duhet dhe ju te mesoni.

Dispononi ndonje kurs tjeter?

Kemi Kurse per gjuhe te ndryshme programimi. Disa nga keto jane Python, Java, C++, nderkohe qe nese ju deshironi te mesoni nje gjuhe te huaj, mund te ndiqni keto kurse: kurs gjermanisht online si edhe kurs anglisht online. Ne gjithashtu disponojme edhe kurs italisht online.

KONTAKTONI ME NE NE WHATSAPP NE NUMRIN: +355674825563


Komentet

Artikuj të ngjashëm

image
Kurs per Maturen Shteterore - Pergatitje per Maturen Shteterore 2023
Lexo Tani
image
Llogarisni pikët për universitet | Llogarisni pikët e Maturës 2021
Lexo Tani
image
Tezat e Maturës Shtetërore - Matura Shtetërore Ndër Vite - Matura 2022
Lexo Tani
image
Skemat e Vleresimit/ Provimet me zgjedhje – Matura shteterore 2021
Lexo Tani
Faqja Kryesore
Lajmet e Fundit
Shërbimet
Menu Kryesore