Regjistrohuni Tani

Kyçu

fjalekalim i humbur

Humbët fjalëkalimin? Ju lutemi shkruani adresën tuaj të emailit. Do të merrni një lidhje dhe do të krijoni një fjalëkalim të ri përmes emailit.

Shtoni pyetje

Për të bërë një pyetje, ju duhet të ose të . Regjistrimi është shumë i thjeshtë dhe ju merr vetëm 20 sekonda kohë! Duke u regjistruar ju përfitoni nga shërbimet që ne ofrojmë.

Te gjitha skemat e vleresimit, Matura Shteterore 2020

Përditësuar për herë të fundit në 15 Qershor, 2020

Provimet e Maturës mund të konsiderohen si provimet më të rëndësishme për ju, pasi ato janë çelësi për kualifikimin tuaj në universitet. Nese dilni me rezultate të mira në provimet e Maturës, atëherë kualifikimi për në universitet është më i thjeshtë.

Ne kete faqe do te gjeni te gjitha skemat e vleresimit per provimet e matures shteterore 2020.

Gjuhe Shqipe dhe Letersi, Skema e Vleresimit

https://www.portalistudentor.al/wp-content/uploads/2020/06/testi_gjuhe_shqipe.pdf

Matematike, Skema e Vleresimit

https://www.portalistudentor.al/wp-content/uploads/2020/06/testi_matematike_.pdf

Gjuhe Angleze / Gjuhe e Huaj, Skemat e Vleresimit

Gjuhë Angleze, skeme vleresimi
Gjuhë Italiane, skeme vleresimi
Gjuhë Franceze, skeme vleresimi
Gjuhë Gjermane, skeme vleresimi
Gjuhë Ruse, skeme vleresimi
Gjuhë Spanjolle, skeme vleresimi

Provimet me Zgjedhje, Skemat e Vleresimit

Provimet me zgjedhje nuk jane kryer akoma!

Biologji, skeme vleresimi
Ekonomi, skeme vleresimi
Filozofi-Sociologji, skeme vleresimi
Fizikë, skeme vleresimi
Gjeografi, skeme vleresimi
Histori, skeme vleresimi
Kimi, skeme vleresimi
Qytetari-Psikologji, skeme vleresimi

Sa e vleresoni kete sherbim?

Shtyp siper yjeve per te votuar

Vleresimi mesatar 3.7 / 5. Numri i votave: 3

Nuk ka ende asnje vleresim!

Na vjen keq që kjo faqe nuk ishte e dobishme për ju.

Na thuaj si të përmirësohemi!

Na shkruaj më poshtë si mund ta përmirësojmë këtë faqe?

BEJ NJE PYETJE