nxenesit maturant

silvahoxh

FILLESTAR☺️
26 Mars 2020
1
0
1
Momentalisht ju jeni në...
Gjimnaz Viti i Tretë
prsh un jam nje maturante ne tirane. ky mesimi online po ma shpif fare. nuk po kuptojm asgje por me e keqja qe mesuesit na kerkojne shum here me shume se cna kerkonin me pare.
me duket sikur na e bejne vetem neve te tiranes ngaqe jemi kryeqyteti :cautious: jam sh e sigurt qe do ngel fare tek provimet e matures :cry:
 

geviotabaku

Themelues i PortaliStudentor.al
Anëtar Stafi
19 Mars 2020
6
1
8
Tirana, Albania
www.portalistudentor.al
Momentalisht ju jeni në...
Universitet Bachelor
Pershendetje,

Nuk besoj se situata po ndodh vetem per nxenesit e Tiranes, biles kam degjuar kritika edhe nga nxenesit e rretheve.
Problemi eshte qe qeveria duhet te krijoje nje zgjidhje uniforme per te gjithe nxenesit dhe jo ta lere zgjidhjen ne dore te mesuesve, pasi edhe ata ngarkohen dhe s'kane c'bejne.