Kurs Anglisht Online

Posted on by

    Ne ofrojme kurs anglisht online per te gjithe grupmoshat te cilat duan qe te mesojne gjuhen Angleze shpejt dhe mire! Ju mund t’i ndiqni kurset tona direkt e nga shtepia, duke punuar me ne nga smartphone / laptopi juaj dhe duke mbajtur nje komunikim konstant me mesuesit tane. Informacion rreth gjuhes Angleze Gjate…

Kurs Gjermanisht Online

Posted on by

[contact-form-7 id=”24033″ title=”Kurs Gjermanisht”]       Ne ofrojme kurs gjermanisht online per te gjithe grupmoshat te cilat duan qe te mesojne gjuhen Gjermane shpejt dhe mire! Ju mund t’i ndiqni kurset tona direkt e nga shtepia, duke punuar me ne nga smartphone / laptopi juaj dhe duke mbajtur nje komunikim konstant me mesuesit tane….

Mësoni gjuhën e programimit Python

Posted on by

Kurs Python Shqip – Meso gjuhen e programimit Python – Kurs Programimi – FEUT, FSHN, UPT, ETJ. Ne ofrojme kurs python per te gjithe ata persona te cilat deshirojne te behen profesioniste te vertete ne kete gjuhe programimi. Ne ofrojme kurse edhe ne nje shumellojshmeri gjuhes te tjera si, Python, C++, Java, PHP, C. Informacion…

eskisehirescort.asia - dinamobet.club -
sekabet.club
-

matbet.club

- cratos casino giriş -

nakitbahis giris

- kolaybet güncel giriş -
maltbahis giriş
- akcebet