image Njoftim! dërguar tani

Hej! Duket sikur ti nuk ke një llogari

Regjistrohu më poshtë për të përfituar nga gama e gjërë e shërbimeve që PortaliStudentor.al ofron!
Aplikimi Universitar/ Del data kur maturantet mund te shkar…
Mbështetur nga:
None

Aplikimi Universitar/ Del data kur maturantet mund te shkarkojne faturen per arketim

Postimet e Vjetra
Lexohet për 1 minutë | 0 komente
July 2, 2020, 3:57 p.m.

Sapo eshte mesuar data se kur maturantet do te mund te shkarkojne faturen per arketim ne menyre te tille qe t'i hapin rruge aplikimit te tyre universitar. UAlbania, njofton se diten e neserme (data 3 korrik), maturantet do te mund te shkarkojne faturen per arketim. Per sa i perket dates se plotesimit te formularit A2, ju bejme me dije qe ende nuk eshte njoftuar nje date zyrtare, por sapo te njoftohet ne do t'ju lajmerojme. Ju urojme suksese!


Komentet

Artikuj të ngjashëm

image
Besa Shahini: Mbyllet viti akademik
Lexo Tani
image
Ndryshojnë provimet e Maturës 2019 - Gjuha shqipe dhe Letërsia e ndarë në dy seksione
Lexo Tani
image
Matura Shteterore 2023 - Cdo gje qe ju duhet!
Lexo Tani
image
Orari mesimor ne universitete - Viti Akademik 2020-2021
Lexo Tani
Faqja Kryesore
Lajmet e Fundit
Shërbimet
Menu Kryesore